Nakliye şirketimiz dünya çapında nakliye hizmeti sunmaktadır.

7/24 Destek Merkezi

Gönderinizi takip edin, takip numarası ekleyin

Havayolu Taşımacılığı

Sistemli kargo operasyonu ve yoğun uçuş desteği ile dünyanın her yerinden, havalimanı ya da kapı teslimli havayolu taşımacılığı hizmetleri veren Maxi Logistics Services , seçkin havayolu şirketleriyle yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde taşımalarında hizmet ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

Havayolu taşımacılığı hizmetlerimiz;

  • İthalat/ihracat taşımaları

  • Dünya çapında güçlü network

  • Konsolidasyon hizmetleri

  • Kapıdan kapıya teslimat

  • Proje taşımacılığı

  • Hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet

Hakkımızda

Maxi Lojistik, Uluslararası lojistik sektöründe genç ve dinamik kadrosuyla, çağdaş anlayış tarzıyla Balkan Ülkeleri ve Avrupa Ülkelerine sorunsuzca İhracat, İthalat, Transit, Komple ve Parsiyel taşımacılık hizmeti sunan kurumsal bir şirkettir.

Daha Fazla

Bu Nasıl Çalışır?

Hizmetler
Çözümler

Şeffaf Fiyatlandırma

Nakliye acentenize vasat sonuçlarla kara deniz hava intermodel nakliyesi için yüksek bir fiyat ödemekten bıktınız mı?

Nakliye kararlarınızda daha doğru ve minimalize fiyatlar alabilmeniz ve size optimum lojistik hizmeti sunmak için buradayız.

Depolama

Maxi Lojistik,Açık alan üzerine kurulu deposunda, modern raf ve depolama sistemleri ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

İşletmeniz mal ihraç ediyor veya ithal ediyorken bunun yanında depo alanlarına ihtiyacınız olduğu taktirde Avrupa’nın önde gelen lokasyonlarında güvenilir ve uygun maliyetli depolama hizmeti veriyoruz.

Gerçek Zamanlı İzleme

Üstün teknolojimizle Maxi Lojistik olarak size en iyi ve en güvenli hizmeti vermeye çalışıyoruz

Son teknolojik alt yapı ile oluşturduğumuz Maxi Tracking System ile araçlarımıza yüklenen ürünlerinizi takip edebilme olanağını sizlere sağlıyoruz.

Kargo Güvenliği

Güvenlik lojistik için kritik bir unsurdur. Maxi Logistics Services olarak müşterilerimize güven sağlamak şirketimizin misyonları arasında önceliğidir.

Yük alımında yük boşaltmaya kadar sağlamış olduğumuz hizmet sürecimizde, ürünlerinizde oluşabilecek herhangi hasar ve zarar risklerine karşı bütün önlemlerimizi alarak kargonuzun doğru yüklemesini gerçekleştirip takibini sizlere sağlayarak tam kontrollü hareket ediyoruz.

7/24 Destek Merkezi

Ek bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Havayolu Taşımacılığı