Bulgaristan Nakliye

 

 

Ülke İsmi : Bulgaristan
Başkent : Sofya
Mesafe : 600 Km
Güzergah : Türkiye — Bulgaristan
Transit Süre : 1 gün
Başlıca Limanları : Burgas, Lom, Nesebur, Ruse, Varna, Vidin
: Bulgaristan haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

Maxi Transport Bulgaristan Karayolu Nakliye;


Bulgaristan nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan  Maxi Transport , yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Sofia ve Plovdiv olmak üzere diğer Bulgaristan şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bulgaristan Destinasyonuna hizmet verdiğimiz araçlarımız müşterilerimizin taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

İHRACAT
Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Bulgaristan destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Bulgaristan’ın farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT
Her hafta Cuma günü standart olarak Sofia depomuzdan Halkalı ve Erenköy Gümrüklerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Bulgaristan’ın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Transport ,teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Transport , Bulgaristan destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın. 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 
 

Türkiye — Bulgaristan Nakliye / Bulgaristan - Türkiye Nakliye / Türkiye — Bulgaristan Komple Tır Nakliye / Bulgaristan - Türkiye Komple Tır Nakliye / Türkiye — Bulgaristan Parsiyel Tır Nakliye / Bulgaristan - Türkiye Parsiyel Tır Nakliye / Türkiye — Bulgaristan Gabari Dışı Nakliye / Bulgaristan - Türkiye Gabari Dışı  Nakliye / Türkiye — Bulgaristan Ağır Nakliye / Bulgaristan - Türkiye Ağır Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz