2002-2012

2002 - 2012 20 yılı aşkın süredir sektöründe önde gelen ve özellikle Balkan ülkelerine taşımacılık sektöründe ilkeli ve etik duruşuyla sayılı Lojistik firmalarından olmayı başaran Maxi Logistics Services ilk 10 yıllık hizmet hayatına Freight Forwarding olarak devam etmiştir. 2013 20 yılı aşkın süredir sektöründe önde gelen ve özellikle Balkan ülkelerine taşımacılık sektöründe ilkeli ve etik duruşuyla sayılı Lojistik firmalarından olmayı başaran Maxi Logistics Services ilk 10 yıllık hizmet hayatına Freight Forwarding olarak devam etmiştir.

2013

Globalleşen ve daralan pazar payına rağmen uzun yıllar Freight Forwarding olarak ayakta kalmayı başarabilen Maxi Logistics Services bu deneyim ile geniş ve güvenilir acente ağı yardımıyla Türkiye’nin bir çok önde gelen İhracat , ithalat ve Lojistik firmalarına hizmet vermeyi başarabilmiştir.

2014

Türkiye’nin bir çok zincir restauranta mağazalarının soğuk zincir ve restauranta malzemelerinin tedariğinde uzun süre rol oynayan firmamız İlk şubesini Kuzey Makedonya’nın başkenti olan Üsküp’te 5 kişilik ekibi ile açmayı başarabilen nadir Freight Forwarder firmalarından olmuştur.

2015

Türkiye’de vermiş olduğu ilkeli ve etik iş anlayışını Kuzey Makedonya’da devam ettirerek Kuzey Makedonya’ya gelen Türk yatırımcı ve girişimcilere Lojistik hizmetlerinin dışında partnerlik ve danışmanlık hizmeti de sunmuştur.

2016

Global bir şirket hale gelmeye başlayan ve bunun şartlarını deneyimleyen Maxi Logistics Services İstanbul ve Üsküp ofislerinin başarısından aldığı güç ile 3. şubesini Frankfurt Havalimanın hemen arka tarafında olan Mörfelden Walldorf bölgesinde açarak sektörde ki hizmetlerine Panelvan ve Express (Speedy) taşımacılığını ekleyerek büyümesine emin adımlarla devam etmiştir.

2017

Avrupa’nın en büyük havalimanlarından olan ve adeta Dünya’nın yolcu ve yük taşımacılığında hub ( merkez) niteliği taşıyan Frankfurt Havalimanında Alman Plaka Panelvan ve Express (Speedy) araçlar ile Avrupa genelinde rekabetçi piyasaya rağmen güvenilir ve ilkeli duruşundan ödün vermeden bu servisi de hizmet kollarının içine başarıyla katmıştır.

2018

İstanbul , Üsküp ve Frankfurt şubelerinden aldığı operasyonel ve pazarlama desteği ile gözünü Dünyanın en büyük limanlarından olan Rotterdam limanında ki ticaret hacimine yakın olabilmek için Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam şehrine de 4.şubesi ile Maxi Logistics Services bayrağını dikmeyi başarabilmiştir.

2019

Geçmiş yıllarda ülkemizin ve tüm dünyanın hazırlıksız yakalandığı pandemi sürecinde etkilenen bir çok firmanın aksine Avrupa’da bulunan şubelerinin de desteği ile yabancı sermayeli firmalarının dikkatini çekmeyi başararak 2019 Yılında sektöründe öncü Almanya ve Katar sermayeli şirketler tarafından sermaye desteği ile yatırım alıp tam anlamıyla Global bir Lojistik firması olmayı başarmıştır.

2020

Pandeminin tüm ülkeler ve sektörlerde yıkıcı etkilerine rağmen Global bir firma olmanın gereklerini bilen Maxi Logistics Services stratejik bir hamle ile Avrupa’nın ve Dünyanın büyük ürün dağıtıcılarınla gerçekleştirdiği uzun vadeli tedarik zincirine hizmet veren anlaşmalarla, filosuna 65 adet farklı ebat ve ölçülerde Panelvan ve Express (Speedy) araç ve 155 adet farklı ebat ve ölçülerde Tenteli ve Frigorifik ( Soğutuculu ) araç katarak filosunu çeşitlendirmiştir.

2021

İstanbul , Üsküp , Frankfurt ve Amsterdam ofislerininde desteğini ve filosunun gücününden beslenerek Dünya’nın en büyük finans merkezi İngilterenin başkenti olan Londra’da şubesini açmıştır.

2022

Profesyonel Freight Forwarder geçmişi ve filo yönetimi konusunda olan başarısını tüm Dünya’ya yaymayı hedefleyen Maxi Logistics Services ilkeli , güvenli ve şeffaf duruşundan ödün vermeyerek Avrupa’nın tüm genelinde isminden söz ettirmeyi niyetindedir.. Profesyonel Freight Forwarder geçmişi ve filo yönetimi konusunda olan başarısını ilkeli , güvenli ve şeffaf duruşundan ödün vermeden Avrupa Ülkeleri ve Balkan Ülkelerinde isminden söz ettirmeyi başaran Maxi Logistics Services bu duruşunu tüm Dünya geneline yayarak isminden aynı derecede söz ettirmeyi niyetindedir.

Bilmedikleriniz Hakkında Hiçbir Fikriniz Yok...

Deneyim
Hizmet Verilen Ülke
Yıllık Tamamlanan Operasyonlar
Memnun Müşteriler