Farklı olmak mı istiyorsun ?

Maxi Logistics Services , eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen insan gücünü bünyemize kazandırmak, Topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere saygılı, çağdaş, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini özümsemek, Çalışanların sürekli gelişimini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmasını sağlamak, Zamana karşı yarışan ve daima kazanmayı hedefleyen grubumuzun en değerli kaynağı olan yüksek nitelikli çalışanlarının değişime her an hazır ortamda bilgi, beceri potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle en doruk noktada birleşmesini sağlamaktır.

Yenilikleri keşfetmek için hevesli, enerjisi yüksek, kendini ve işini en ileriye taşımak için hep daha fazlasını öğrenmek isteyen herkes burada!
Buradayız çünkü Maxi Logistics başarısının sırrı öncelikle biz çalışanlarının yaşamlarına kattığı değerde saklıdır.
İnsan kaynaklarına dair uygulamalar da bu değeri yaşatmak üzerine tasarlanır. Müşterisini koşulsuz önceliği yapan, sonuca ulaşmak için denemekten hiç vazgeçmeyen, takdir eden, gelişimin sonsuz olduğuna inan, topluma artı değer katan herkes için kendisini gerçekleştirebileceği, yaratıcı, geliştirici, öğretici ve renkli alanların bir arada olduğu yaşam alanları sunar.


Açık pozisyonlar

Position Location Type Apply

Dijital Pazarlama Uzmanı

İstanbul, TR Tam Zamanlı

Çözümlerimiz

Uluslararası Freight Forwarder olmanın koşullarını ve gereklerini aynı zamanda...

Maxi Logistics Services olarak, kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışımızla ve deneyimli kadromuz ile...

Sistemli kargo operasyonu ve yoğun uçuş desteği ile dünyanın her yerinden...

Intermodal Taşımacılık, taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

Maxi Lojistik,Açık alan üzerine kurulu deposunda, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern