Kosova Pilot Car Servis

Şirketimizin Üsküp / KUZEY MAKEDONYA’ da bulunan ofisimiz vasıtası ile Kosova’nın başta Pristina, Prizren, Ferizaj, Peje, Gjakove, Podujeve, Orahovac, Decan, Istok, Kosovska Mitrovice, Vushtrri ve Gilan olmak üzere bütün şehirlerine Ağır Nakliyat, Ağır Nakliye ve Gabari Dışı Nakliye için Özel İzin Belgesi, Üniversite Etüdleri, Fizibilite Çalışmaları, Pilot Car Servisi hizmetlerimiz mevcuttur.

Maxi Logistics Services, Kosova destinasyonuna yapacağınız Kosova Ağır Nakliyat, Kosova Ağır Nakliye ve Kosova Gabari Dışı Nakliye sevkiyatlarınızda Ağır Nakliyat, Ağır Nakliye ve Gabari Dışı Nakliye için Kosova Özel İzin Belgesi, Kosova Üniversite Etüdleri, Kosova Fizibilite Çalışmaları, Kosova Pilot Car Servisimizle hizmetinizdeyiz. 

Bünyemizde çalışan uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden  Hafta içi 08:30 – 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. 

Kosova Özel İzin Belgesi için istenilen bilgiler aşağıdaki gibidir. 

  • Çekici ve Romork Ruhsat Kopyaları

  • Aracın Makedonya sınırına geleceği tahmini tarih

  • Yüklenen malzemenin Cinsi, Markası, Tipi ve Numarası

  • Yüklenen malzemenin net ebatları ve teknik çizimi

  • Yüklenen malzeme ile birlikte Çekici ve Romorkun toplam ebatları

  • Aracın Giriş Hudut Kapısı ve Boşaltma Adresi

Yukarıda yazılı bilgileri tarafımıza ulaştırdığınız takdirde fiyatlandırmamız en kısa sürede yapılacaktır.

Bu Nasıl Çalışır?

Hizmetler
Çözümler

Şeffaf Fiyatlandırma

Nakliye acentenize vasat sonuçlarla kara deniz hava Intermodal nakliyesi için yüksek bir fiyat ödemekten bıktınız mı?

Nakliye kararlarınızda daha doğru ve minimalize fiyatlar alabilmeniz ve size optimum lojistik hizmeti sunmak için buradayız.

Depolama

Maxi Lojistik,Açık alan üzerine kurulu deposunda, modern raf ve depolama sistemleri ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

İşletmeniz mal ihraç ediyor veya ithal ediyorken bunun yanında depo alanlarına ihtiyacınız olduğu taktirde Avrupa’nın önde gelen lokasyonlarında güvenilir ve uygun maliyetli depolama hizmeti veriyoruz.

Gerçek Zamanlı İzleme

Üstün teknolojimizle Maxi Logistics Services olarak size en iyi ve en güvenli hizmeti vermeye çalışıyoruz

Son teknolojik alt yapı ile oluşturduğumuz Maxi Tracking System ile araçlarımıza yüklenen ürünlerinizi takip edebilme olanağını sizlere sağlıyoruz.

Kargo Güvenliği

Güvenlik lojistik için kritik bir unsurdur. Maxi Logistics Services olarak müşterilerimize güven sağlamak şirketimizin misyonları arasında önceliğidir.

Yük alımında yük boşaltmaya kadar sağlamış olduğumuz hizmet sürecimizde, ürünlerinizde oluşabilecek herhangi hasar ve zarar risklerine karşı bütün önlemlerimizi alarak kargonuzun doğru yüklemesini gerçekleştirip takibini sizlere sağlayarak tam kontrollü hareket ediyoruz.

Çözümlerimiz

Uluslararası Freight Forwarder olmanın koşullarını ve gereklerini aynı zamanda...

Maxi Logistics Services olarak, kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışımızla ve deneyimli kadromuz ile...

Sistemli kargo operasyonu ve yoğun uçuş desteği ile dünyanın her yerinden...

Intermodal Taşımacılık, taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

Maxi Logistics Services,Açık alan üzerine kurulu deposunda, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern

Bize Sorun