İsveç Parsiyel ( Grupaj ) ve Komple Tır ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Stokholm, Göteborg, Malmö, Uppsala, Linköping, Örebro, Vasteras ( Västerås ), Helsingborg, Norrköping, Jönköping, Umea ( Umeå ), Lund, Boras ( Borås ), Huddinge, Eskilstuna, Nacka, Galve ( Gävle ), Halmstad, Sundsvall ve Sodertalje ( Södertälje). olmak üzere ayrıca İsveç’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla Güvenli ve Hızlı parsiyel ( grupaj ) ve komple tenteli ve frigo araçlarla karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. İsveç sevkiyatlarınızı Londra’da bulunan ofisimiz sayesinde Ürünlerinizi sorunsuz olarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. Dilerseniz malzemelerinizi Speedy Minivan ve Panelvan araçlarla 96 saat içerisinde Hızlı ve Güvenilir olarak ekspres nakliye hizmeti ile müşterilerimizin istemiş olduğu adresine zamanında ulaştırıyoruz. Ayrıca Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya mecralarında da #LogisticsAskUsSE Hashtag’iyle bize sorular sorabilir, faaliyetlerimizi takip edebilirsiniz.

 

İHRACAT

 

Düzenli olarak her hafta Cuma ve Cumartesi günü İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan İsveç’nın başta Stokholm, Göteborg, Malmö, Uppsala, Linköping, Örebro, Vasteras ( Västerås ), Helsingborg, Norrköping, Jönköping, Umea ( Umeå ), Lund, Boras ( Borås ), Huddinge, Eskilstuna, Nacka, Galve ( Gävle ), Halmstad, Sundsvall ve Sodertalje ( Södertälje) olmak üzere tüm şehirlerine Tenteli Tırlar ve Speedy Minivan ve Panelvan araçlarla karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Dilerseniz Parsiyel ( Grupaj ) sevkiyatlarınızı Türkiye’nin her yerinden iç nakliye kamyonları ile İstanbul’da bulunan depomuza getirebiliriz. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden ( Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Mersin, Denizli, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa vb. gibi ) İsveç’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan Speedy, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

 

İTHALAT

 

Her hafta Cuma günü standart olarak İsveç Stokholm ve Göteborg depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) , Erenköy, Çerkezköy, Gebze, İzmir ve Ankara Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün İsveç’nın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Speedy Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

 

TRANSİT

 

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa (Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( İzmir Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden İsveç’nın başta Stokholm, Göteborg, Malmö, Uppsala, Linköping, Örebro, Vasteras ( Västerås ), Helsingborg, Norrköping, Jönköping, Umea ( Umeå ), Lund, Boras ( Borås ), Huddinge, Eskilstuna, Nacka, Galve ( Gävle ), Halmstad, Sundsvall ve Sodertalje ( Södertälje) olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden İsveç’nın bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan Speedy, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

 

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. İsveç destinasyonuna ihraç edeceğiniz ya da İsveç destinasyonundan ithalat edeceğiniz İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Makina, Gıda Maddeleri, Otomotiv Malzemeleri, Yedek Parça, Maden, Metal Ürünler, Tekstil Ürünleri, Adr ya da Ham Madde ürünlerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. #MaxiLogisticsServices Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

 

Maxi Logistics Services, İsveç destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 – 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 613 97 40 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı #LogisticsAskUs yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ayrıca Maxi Logistics Services sosyal medyadan da takip edebilirisiniz.

 

https://www.instagram.com/maxilogistics/

 

https://www.facebook.com/isvecnakliye/

 

https://twitter.com/Maxilogistics

 

https://www.linkedin.com/company/maxilogisticsservices/

 

https://www.youtube.com/channel/UCEBTBtelL41fdTb5UcZ1h-g

 

İsveç karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi birçok problemin önüne geçecektir,

 

Bu önemli bilgiler;

 

1 – Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, otomotiv, makina, maden, metal, kumaş, gıda, inşaat malzemeleri vb.)

2 – Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Big Bag, Rulo, Kasa, Bağ, Çuval ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik )

3 – Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.

4 – Malzemenin üst üste konulup ya da konulamayacağı.

5 – Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.

6 – Malzemenin başka özellikleri ( Adr & Imo ) varsa mutlaka belirtilmelidir.

 

İsveç Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

 

İsveç ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

 

– Palet, Sandık, Koli, çuval, Big Bag ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik

– Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 Ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

 

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* İsveç ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) İsveç’tan ithalat parsiyel ve İsveç’den transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.

* İsveç parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.

* İsveç parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.