Lüksemburg Parsiyel ( Grupaj ) ve Komple Tır ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Lüksemburg, Esch-sur-Alzette, Differdange, Dudelange, Petange ( Pétange ), Sanem, Hesperange, Bettembourg, Schifflange ve Kaerjeng  (Käerjeng ) olmak üzere ayrıca Lüksemburg’un tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla Güvenli ve Hızlı parsiyel ( grupaj ) ve komple tenteli ve frigo araçlarla karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Lüksemburg sevkiyatlarınızı Frankfurt’da bulunan ofisimiz sayesinde Ürünlerinizi sorunsuz olarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. Dilerseniz malzemelerinizi Speedy Minivan ve Panelvan araçlarla 72 saat içerisinde Hızlı ve Güvenilir olarak ekspres nakliye hizmeti ile müşterilerimizin istemiş olduğu adresine zamanında ulaştırıyoruz. Ayrıca Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya mecralarında da #LogisticsAskUsLU Hashtag’iyle bize sorular sorabilir, faaliyetlerimizi takip edebilirsiniz.

 

İHRACAT

 

Düzenli olarak her hafta Cuma ve Cumartesi günü İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan Lüksemburg’un başta Esch-sur-Alzette, Differdange, Dudelange, Petange ( Pétange ), Sanem, Hesperange, Bettembourg, Schifflange ve Kaerjeng  (Käerjeng ) olmak üzere tüm şehirlerine Tenteli Tırlar ve Speedy Minivan ve Panelvan araçlarla karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Dilerseniz Parsiyel ( Grupaj ) sevkiyatlarınızı Türkiye’nin her yerinden iç nakliye kamyonları ile İstanbul’da bulunan depomuza getirebiliriz. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden ( Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Mersin, Denizli, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa vb. gibi ) Lüksemburg’un bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan Speedy, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

 

İTHALAT

 

Her hafta Cuma günü standart olarak Lüksemburg depomuzdan Halkalı ( Muratbey ) Gümrük Müdürlüğü, Erenköy Gümrük Müdürlüğü, Çerkezköy Gümrük Müdürlüğü, Gebze Gümrük Müdürlüğü, İzmir Gümrük Müdürlüğü ve Ankara Tır Gümrük Müdürlüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Lüksemburg’un bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Speedy Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

 

TRANSİT

 

Her hafta Cuma ve Pazartesi günü standart olarak İstanbul ( Avrupa Serbest Bölge, Tuzla Serbest Bölge ), Kocaeli ( Kocaeli Serbest Bölgesi ), Bursa ( Gemlik Serbest Bölge ) ve İzmir ( Ege Serbest Bölge ) Gümrüklerine bağlı bulunan Gümrüklü Antrepolardan yada Serbest Bölgelerden Lüksemburg’un başta Esch-sur-Alzette, Differdange, Dudelange, Petange ( Pétange ), Sanem, Hesperange, Bettembourg, Schifflange ve Kaerjeng  (Käerjeng ) olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Lüksemburg’un bütün şehirlerine komple Tenteli Tır, Minivan Speedy, Frigo Tır, Panelvan, Low bed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araç organize edebiliriz.

 

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak hedeflerini daha iyi hizmet vermek için planlamıştır. Lüksemburg destinasyonuna ihraç edeceğiniz ya da Lüksemburg destinasyonundan ithalat edeceğiniz İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Makina, Gıda Maddeleri, Otomotiv Malzemeleri, Yedek Parça, Maden, Metal Ürünler, Tekstil Ürünleri, Adr ya da Ham Madde ürünlerinizin takibini Tracking sistemimizde günlük olarak takip edebilirsiniz. #MaxiLogisticsServices Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

 

Maxi Logistics Services, Lüksemburg destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın +90 216 335 55 97 no’lu telefondan yada info@maxitransport.eu mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:30 – 18:30 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Ayrıca 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramız +90 541 613 97 40 Ürünlerinizi hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı #LogisticsAskUs yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ayrıca Maxi Logistics Services sosyal medyadan da takip edebilirisiniz.

 

https://www.instagram.com/maxilogistics/

 

https://www.facebook.com/LuksemburgNakliye/

 

https://twitter.com/Maxilogistics

 

https://www.linkedin.com/company/maxilogisticsservices/

 

https://www.youtube.com/channel/UCEBTBtelL41fdTb5UcZ1h-g

 

Lüksemburg karayolu yüklemeleriniz için fiyat istenirken malzeme ile ilgili bazı önemli bilgilerin eksiksiz verilmesi birçok problemin önüne geçecektir,

 

Bu önemli bilgiler;

 

1 – Malzemenin Cinsi ( yedek parça, tekstil, otomotiv, makina, maden, metal, kumaş, gıda, inşaat malzemeleri vb.)

2 – Malzemenin ambalaj şekli ( Koli, Palet, Big Bag, Rulo, Kasa, Bağ, Çuval ) ve taşıma ölçüleri ( en, boy, yükseklik )

3 – Malzemenin fatura bedeli, Yükleme tarihi, Kargonun aciliyet durumu.

4 – Malzemenin üst üste konulup ya da konulamayacağı.

5 – Malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi, teslim gümrüğü doğru olarak verilmelidir.

6 – Malzemenin başka özellikleri ( Adr & Imo ) varsa mutlaka belirtilmelidir.

 

Lüksemburg Karayolu Parsiyel ( Grupaj ) Nakliyede Hesaplama Yöntemi;

 

Lüksemburg ülkesine göndereceğiniz ( sevk edeceğiniz ) yükleriniz için aşağıdaki hesaplama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

 

– Palet, Sandık, Koli, çuval, Big Bag ve benzeri yüklerde hacim V = en x boy x yükseklik

– Rulo, Bağ, Bundle, Kazan ve silindirik yüklerde hacim V = 3,14 x yarı çapın karesi x yükseklik ( pi sayısı:3,14 sabittir )

1 m3 = 333 kg / 1 ton = 3 m3 / 1 Ldm: 1.730 kg olarak hesaplanır.

 

Otomatik Hacim Hesaplama Tablosu için tıklayınız.

* Lüksemburg ihracat ve transit parsiyel ( grupaj ) Lüksemburg’tan ithalat parsiyel ve Lüksemburg’den transit üçüncü ülkelere yapılan parsiyel taşımalarımızdır.

* Lüksemburg parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; Parsiyel ( Grupaj ) veya Komple Tır olarak hesaplanır.

* Lüksemburg parsiyel ( grupaj ) ihracat ve transit taşımalarında haftalık servisler; 2 ila 4 seferdir.